Dystrybutory wody
Woda filtrowana
HC66L
XJM 1596
Aquarius
Ambiente
OVIO OHC-500U
Waterpia WFP-1050
Waterpia WFP-1050S
Ruhens WHP-8050
Ruhens WHP-8050S
Ruhens WHP-300
Ruhens WHP-340S
Ruhens WHP-2010
Ruhens WHP-2010S
Ruhens WFP-2200
Ruhens WHP-760
Woda gazowana
HC66L SODA
XJM 1596 SODA
OVIO OHC-500U SODA
Waterpia WFP-1050 SODA
Waterpia WFP-1050S SODA
Ruhens WHP-8050 SODA
Ruhens WHP-8050S SODA
Ruhens WHP-300 SODA
Ruhens WHP-340S SODA
Ruhens WHP-2010 SODA
Ruhens WHP-2010S SODA
Ruhens WFP-2200 SODA
Ruhens WHP-760 SODA
Woda źródlana
HC66L
XJM 1596
16L/HL
Bezpłatny test
Oferta
Woda w butelkach
5 Plus
Dolina Baryczy
Aqua Żywiec
Rodowita z Roztocza
Cisowianka
Muszynianka
Dystrybutory wody
Opakowania ekologiczne
Artykuły medyczne
O nas
Sektory działalności
Dystrybutory wody dla biura
Dystrybutory wody dla przemysłu
Dystrybutory wody dla edukacji
Dystrybutory wody dla służby zdrowia
Dystrybutory wody dla HORECA
Wsparcie i serwis
Serwis
Baza wiedzy
Kontakt

Dlaczego wybrać ofertę Unikat Dystrybucja?

Najlepsza oferta dystrybutorów bezbutlowych

Od ponad 10 lat nasza firma wychodząc naprzeciw nowym trendom i oczekiwaniom klientów, instaluje dystrybutory bezbutlowe w nowym SYSTEMIE POU na terenie całego naszego kraju. Jako firma od blisko 20 lat dystrybuująca wodę źródlaną w dużych butlach 18,9l, możemy powiedzieć, że to świadomy kierunek naszej drogi ku całkowitej zamianie starych dystrybutorów z butlą 5-cio galonową na nowe ekologiczne rozwiązanie.
Pod naszą "opieką" w zakresie wody pitnej z nowych bezbutlowych dystrybutorów znajdują się zakłady produkcyjne i firmy usługowe rozlokowane na terenie całej Polski.

Ekologiczne rozwiązania w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacji dają świadomość płynących z innowacji korzyści, które w bezpośredni sposób przekształcają się w znacznym stopniu na wymierne oszczędności w portfelach naszych klientów.
Dystrybutory bezbutlowe to przyjazny dla środowiska system wodny, charakteryzujący się niskim śladem węglowym tzw. „Carbon Neutral”. Dzięki wielostopniowej filtracji wody wodociągowej, praktycznie do zera zredukowane zostały odpady z opakowań po wodzie źródlanej czy mineralnej a także właśnie emisja dwutlenku węgla, który emitują do otoczenia między innymi samochody dostarczające wodę w opakowaniach jednostkowych. To z kolei przekłada się w bardzo znaczącym stopniu na czyste powietrze którym wszyscy oddychamy.

Niebagatelne znaczenie dla rozwoju i upowszechnienia nowego SYSTEMU POU, ma postępujący wzrost świadomości konsumentów, którzy coraz chętniej sięgają po nowe rozwiązania pozytywnie wpływające na nasze środowisko. Już od najmłodszych lat bo na etapie przedszkolnym należy kłaść nacisk na edukację przyszłych pokoleń w tym zakresie.

W głównej mierze właśnie z tego powodu, odpowiadając na rosnącą świadomość ekologiczną społeczeństwa, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty przyjazne środowisku dystrybutory bezbutlowe w nowym SYSTEMIE POU. Ekologia ma dla nas bardzo duże znaczenie. Coraz częściej zdajemy sobie sprawę, że tony śmieci zalegające w naszym środowisku bardzo niekorzystnie wpływają na nasze życie. Oszczędzając surowce naturalne, obniżając emisję gazów cieplarnianych działamy na rzecz wspólnego dobra jakim jest przyszłość nasza i naszych dzieci.
Wysoce zauważalny w ostatnich latach jest wzrost zainteresowania naszą nową ofertą placówek oświatowych na czele z przedszkolami, które coraz śmielej powiększają portfolio naszych zadowolonych klientów.

Kompaktowa konstrukcja i estetyczny wygląd nowych dystrybutorów, połączone z prostą instalacją i konserwacją dają czystą, zdrową i bezpieczną wodę bez żadnych ograniczeń!

Bezbutlowe dystrybutory filtrujące w nowym SYSTEMIE POU to kluczowe rozwiązanie dla wszystkich dbających o przyszłość pokoleń i naszą planetę z naciskiem na własne oszczędności dla budżetu swojej firmy

UNIKAT
DYSTRYBUCJA

MAGAZYN DYSTRYBUCYJNY:
ul. Szaniawskiego 5
92-617 Łódź

ADRES KORESPONDENCYJNY
BIURO FIRMY:
ul. Partyzantów 8
95-040 Koluszki